Vodní turistika

Kempy a tábořiště v Poohří

Říční km | název kempu

234 | Tábořiště Tršnice – Pavel Sýkora
Základně vybavené tábořiště u železničního mostu, suché WC, možnost parkování na louce.

218.5 km | Vodácké tábořiště Dronte – Kynšperk
Vodácké tábořiště nabízí ubytování, parkování vozidel, teplé sprchy a splachovací WC, možnost půjčení lodí a pořádání vodáckých výletů na Ohři. V areálu je bufet s nápoji a základním teplým jídlem. Kapacita tábořiště je velká, není třeba rezervace. Využít jej mohou i cyklisté (kolem vede cyklistická stezka). Nedaleko tábořiště je vlaková zastávka.
Kontakt na správce : 728102594

211 km | Tábořiště Hogan – Šabina
Tábořiště na levém břehu u zbořeného jezu, rozlehlá louka, suché WC, pitná voda přes lávku ve vesnici, horší přístup auty, rychlé občerstvení. Poblíž se nachází obchod, kde lze objednat potraviny, lze se najíst i v hospodě v obci.
Kontakt 604 351 839

203 km | Tábořiště Dronte – Sokolov
Tábořiště na levém břehu řeky Ohře, kousek před soutokem se Svatavou, k dispozici občerstvení, splachovací záchody a teplé sprchy, pokud nemáte vlastní loď, funguje zde půjčovna lodí a raftů. Poblíž samotného města a zároveň v přírodě. Kapacita je cca 60 stanů, možnost parkování. Kemp jak pro vodáky, tak pro (cyklo)turisty.
Telefon : 728102594

199 km | Tábořiště U Barona - Královské Poříčí
Nachází se na louce za rodinným domem provozovatele, vzhledem k poloze je třeba dodržovat noční klid (vhodné pro rodiny s dětmi). Poblíž restaurace, obchod, vybavení: suché WC, pitná voda v domě majitele, stoly, lavice, rošty na opékání.

190.5 km | Tábořiště Dronte – Loket
Klidné tábořiště se nachází na konci města Loket na pravém břehu 190.5 řkm, cca 800 m od centra Lokte. Oplocený areál s kapacitou 50 stanů, možnost parkovat auta i na více dní. Chemické wc, pitná voda, ohniště, v tábořišti nejsou sprchy. Vzhledem ke kapacitě, lokalitě a klidu je vhodné pro skupiny s dětmi. Příjemná obsluha. Pro větší skupiny je doporučeno předem se nahlásit a objednat si místo.
Možnost objednání na ohre@dronte.cz nebo tel.728102594

190 km | Tábořiště Loket - levý břeh
Kemp Loket levý břeh, WC, sprchy.

181 km | Tábořiště Liapor - Doubí, Karlovy Vary
Tábořiště na levém břehu řeky Ohře na samém začátku Karlových Varů. Je třeba dát pozor, tábořiště je za průchodem zahrádkami na fotbalovém hřišti. K dispozici teplá sprcha, splachovací záchody, parkování vozidel. Milá a vstřícná obsluha, možnost stravování (grilované ryby a steaky). Poněkud obtížnější přístup (bahnitý břeh).
Správce : p. Novotný 603 210 761

179.5 km | MINIKEMP Karlovy Vary – Tuhnice
Klidné vodácké tábořiště se nachází 1 km pod Doubským mostem naproti dostihovému závodišti a je vybaveno teplou sprchou a splachovacím WC. K dispozici ohniště, kde je možno na roštu rožnit maso. Poblíž dvě hospody, velké nákupní centrum, do centra KV cca 5 minut autobusem, zastávka téměř u tábořiště. Ceny vyšší, ale kemp je komfortní.
Kontakt: Karlovy Vary Plzeňská 1477/63 36001, Holuška Theodor, tel.: 606121647

176 km | Tábořiště Karlovy Vary, loděnice
Na levém břehu před Chebským mostem najdete toto tábořiště. Jeho kapacita je velmi omezená, proto je dobré si zarezervovat místa ke stanování na oplocené ploše. Teplé sprchy, splachovací záchody, omezený prostor pro parkování aut.

173.2 km | Karlovy Vary - Pod mostem
na levém břehu na konci Karlových Varů, teplá sprcha, splachovací WC, parkování aut, omezená kapacita 20 stanů, nutno rezervovat předem.Možnost ubytování v ubytovně.
Kontakt: 731 171 039

169 km | Lesní tábořiště Hubertus
Jedno z nejhezčích tábořišť na Ohři v lese na levém břehu řeky Ohře. Pitná voda ve studánce cca 300 m, chemické WC, není zde sprcha. Parkování na druhém břehu, nutno přepádlovat do tábořiště. Kapacita parkoviště je omezená. Díky rodinné atmosféře je tábořiště značně oblíbeno, lze si objednat snídani, slušný výběr hlavních jídel.
Kontakt: 605 907 862

163 km | Tábořiště U Dvořáků – Dubina
Tábořiště na pravém břehu v obci Dubina. Menší tábořiště, hned vedle hospoda U Dvořáků. Splachovací WC, velká parkovací plocha za hospodou.
Kontakt: 602 333 890

159 km | Autokemp na špici - Radošov
Areál Kempu Na Špici se nachází v Radošově (cca 15 km od Karlových Varů) Na břehu řeky Ohře najdete vodácké tábořiště včetně ohnišť, kiosku a v sezoně také velký vojenský stan. Ubytovaní v tábořišti mohou využívat sociálních zařízení v blízkosti tábořiště a sprchy v kempu. Lze využít ale také ubytování v samotném kempu nebo hotelu. Jsou zde k dispozici dvě hotelové budovy, 15 chatek a plocha pro vlastní stany i karavany, česká kuchyně a kvalitní, komplexní sociální zázemí včetně dalších služeb.
Pro náročnější jsou k dispozici bungalovy (teplá sprcha, WC, voda, elektrická zásuvka, lůžkoviny, lednice, televize, internet)

158 km | Tábořiště Radošov
Tábořiště najdete na levém břehu hned u nebezpečného jezu. Možnost parkování a stanování, voda mimo tábořiště. V roce 2012 je toto tábořiště v nouzovém režimu, není jisté, zda bude umožněno stanování.

151 km | Tábořiště Vojkovice
Na levém břehu, 500 m za silničním mostem, tábořiště u fotbalového hřiště. Teplé sprchy, splachovací WC, pitná voda, parkování vozidel. Minerální voda Mattoni teče přímo v areálu tábořiště. Provozovatel tábořiště je zároveň vlastníkem pizzerie ve Vojkovicích, místa v tábořišti lze rezervovat.

150 km | Jakubov - U mlýna
zázemí tábořiště ve stylovém mlýnu, kde je i restaurace, omezená kapacita stanů, zákaz rozdělávání ohně, horší parkování. Vše na pravém břehu.
Kontakt: 353 942 287

139.8 km | Tábořiště U Včelky
Nachází se na pravém břehu 200 m před perštejnským mostem. Příjezdová cesta až k řece na odvoz lodí. 200 m od tábořiště se nachází vlakové nádraží Perštejn. K dispozici je WC, občerstvení (základní), lze zakoupit palivové dříví. Ze skal u kempu je nádherný výhled na řeku. Místa lze rezervovat.
Kontakt: Okounov, tel: 737 950 205, http://www.taboristeuvcelky.cz/

132.2 km | Autokemp u jezu

131 km | Tábořiště Dronte - Klášterec, Miřetice
Na levém břehu, prakticky na konci města Klášterec nad Ohří najdete malou louku, kde je možno tábořit. K dispozici balená voda, chemické WC, parkování vozidel ve vedlejší ulici.
Kontakt: Hanka Červenková 728 102 594

126 km | Tábořiště TJ Vodní sporty – Kadaň
Vybavené suchými záchody, pitná voda, ubytování v chatkách. Nachází se na levém břehu pod loděnicí TJ Vodní sporty, 400 m před hrází VN Kadaňský stupeň, nedaleko ústí Prunéřovského potoka.
Správce: Karel Leština, Fučíkova 1086, 432 01 Kadaň